Automatyka HVAC

W ramach naszej działalności wykonujemy kompleksowo instalację systemów automatyki urządzeń wentylacyjnych, kotłowni, jak również innych urządzeń wymagających automatycznego sterowania. Doświadczenie i bogata wiedza sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować usługi na wysokim poziomie, a tym samym zagwarantować pełną satysfakcję z wykonywanych przez nas zadań.  

 

Automatyka HVAC

Automatyka systemów ma za zadanie wysterowanie poszczególnymi elementami składowymi w sposób pozwalający na osiągnięcie oraz utrzymanie odpowiednich parametrów przy jednoczesnym możliwie najniższym zużyciu energii. Optymalnie dobrana automatyka HVAC pozwala na wydajną pracę instalacji i to bez generacji zbędnych kosztów.

 

Automatyka wentylacji

Nasza oferta automatyki wentylacji obejmuje projektowanie oraz kompleksowe wykonawstwo systemów sterowania wentylacją w oparciu o wysokiej jakości sprzęt. Nasze usługi obejmują zarówno projektowanie systemów, instalację, jak również serwisowanie. Zdobyte do tej pory doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość usług oraz sprawny przebieg całej realizacji powierzonych nam zadań.

 

Automatyka central wentylacyjnych powinna zapewniać:

  • możliwość załączania lub wyłączania wszystkich urządzeń w centrali wentylacyjnej, jak również urządzeń współpracujących z centralą;
  • reakcję na niewłaściwy przepływ powietrza w kanałach wentylacyjnych;
  • monitorowanie zabrudzeń filtrów, wydajności systemu i temperatury;
  • regulację temperatury, ciśnienia i innych parametrów