Szafy sterownicze

W Venti Control wykonujemy prefabrykację szaf automatyki oraz rozdzielni elektrycznych. Dzięki prowadzonym przez nas pracom z zakresu systemów automatyki czy serwisu wiemy, że znaczenie ma nie tylko jakość systemu sterowania, ale także wykonanie szaf sterowniczych i zasilających.

 

Jakość a niezawodność 

Podczas wieloletniej eksploatacji szafy sterowniczej największe znaczenie mają takie kwestie, jak jakość wykonania, czytelny system oznaczeń oraz użyte materiały. Oszczędzanie na ograniczeniu oznaczników lub użycia gorszych materiałów zazwyczaj okazuje się jedynie pozorne i pociąga za sobą zwiększone wydatki w przyszłości.

 

Usługi na wysoki poziomie

W Venti Control realizujemy zamówienia na prefabrykację szaf sterowniczych oraz rozdzielnic zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów jakościowych i spójność systemów oznaczeń – od projektu, poprzez oznaczniki w szafach i w programie, co pozwala na redukcję czasu rozruchu instalacji czy ewentualnych awarii. Doskonałe rozeznanie na rynku pozwala nam na zaoferowanie najwyższej jakości świadczonych usług, idących w parze z wysokimi parametrami technicznymi i atrakcyjną ceną.

 

Dlaczego my?

  •  do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem;
  • duże znaczenie ma dla nas satysfakcja klienta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by sprostać wszelkim wymaganiom; 
  • posiadamy doświadczenie i szeroką wiedzę, które pozwalają nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie;
  • realizacje przebiegają sprawnie i terminowo;
  • nasze usługi oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Prefabrykacja szaf sterowniczych  – 50-517 Wrocław, ul. Bardzka 30/209